Najlepsze samochody dla kobiet

producent ramek Wadliwe Części renault express to u nas niespotykana sprawa

Utarło się przekonanie, że samochody dla kobiet, to maszyny, które muszą spełniać jedno podstawowe kryterium – muszą być po prostu ładne. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest, a potwierdzają to niedawno przeprowadzone badania.

Jestśmy sprawdzonym dilerem Części ford transit wysokie Temperatury nie mają wpływu na działanie

W zależności od preferencji, panie wybierały samochody, które są nie tylko ładne, lecz również odpowiednio wyposażone, zarówno w kokpicie, jak i pod maską. Respondentki ceniące dużo przestrzeni i komfort jazdy skłonne były wybrać na przykład Mercedesa Klasy E, który w wersji kombi gwarantuje, że wspólny wyjazd za miasto lub na zakupy przebiegnie w miłej atmosferze. Samochód dla kierowcy, jakim jest matka kilkorga dzieci nie może być jedynie duży, ale i bezpieczny. Dlatego stereotypowe kobiece auto, jakim jest Fiat Panda, został oceniony najgorzej. A przecież wiadomo, że do najbezpieczniejszych nie należy.

Jednak niezależnie od upodobań, panie zawsze pragną, aby ich samochód, podobnie jak noszona na ramieniu torebka, pasował do nich idealnie. Nic więc dziwnego, że zanim wsiądą za kółko, obejrzą pojazd dziesięć razy i odpowiednio skomentują z przyjaciółkami.